I pdf filen finner du oversikt over godkjente kvalifiseringsprøve resultat for 2011.

Har du bestått kvalifiseringsprøven, men står ikke på listen? Ta kontakt med dommeren for kvalifiseringsprøven eller webmaster.

Resultatene for 2014 

Resultatene for 2013 finner du her (2012,  2011)

 

Godkjente dommere til kvalifiseringsprøver

I tillegg til autoriserte jaktprøvedommere er følgene personer godkjent til å dømme kvalifiseringsprøver:

 

 

Helge Growe
Astronomvn. 1
7037 Trondheim
E-post: helge.growe@gmail.com
mobil: 99323100

 

Vibeke Birkeli
Skøyenvegen 228
2162 Brårud
E-post: vibeke@endomed.no 
mobil: 45215901

 

Marianne Søgaard
Bergskaugveien 6a
1911 Flateby
E-post: marianne2soegaard@hotmail.com
mobil: 48154392

 

Berit Hergot
Kvanta 8
8522 Beisfjord
E-post: berit.hergot@gmail.com
mobil: 91598227

 

Irene Hegerberg
Myra 
7212 Korsvegen
E-post: jhusto@online.no
mobil. 48132154

 

Håkan Bergman
Granbakken 4 
1519 Moss

bergman35@hotmail.com

mobil: 48276022

 

 

Bente Brynjulfsen
Smedplassvegen 7C
7606 Levanger
Mobilnr. 414 44 644

 

 Vera S.Dahl Verlo

Torildsveg 28
2100 Skarnes
TLF: 414 592 92

 

Dalsager, Steen
Odvar Solbergsvei 188
0973 Oslo
TLF 97786551

 


Elden, Inger
Myrvollveien 32
8009 Bodø

inger.elden@gmail.com

Tlf. 909 37 501
  

Fjeldsæter, Bente
Heimdalsveien 52
7080 Heimdal

be-fjeld@hotmail.com
Tlf. 72 84 41 12 / 415 62 748
 
 

Gjemdal, Torbjørn
Golfstubben 27
0757 Oslo

torbgjem@online.no
Tlf. 474 67 078



Gjøtterud, Tove Moen
Tingsakerlia 26
4790 Lillesand

tove.moen.gjotterud@c2i.net
Tlf. 37 27 32 81



Gram Debuse, Helen
Bergshaven 37
4790 Lillesand

hecg@online.no
Tlf. 907 21 302

 

 

Hansen, Kari Anne Lier 
Lundestadveien 106
1712 Grålum

visterwood@gmail.com
mobil: 91184775



Haug, Knut
Tisnes 
9100 Kvaløysletta

almaskin@sensewave.com
Tlf. 958 09 181




Hovrind, Anne
Skinnerheia 15
4634 Kristiansand

anne.hovrind@gmail.com
Tlf: 994 31 329



Hustad, Trude
Røstadvn. 27 d
2390 Moelv

trudehustad@tele2.no
Tlf. 62 36 89 01 / 413 39 193

 

Tone Høyland
Skibakkveien 18
2022 Gjerdrum
tlf 95702252



Johannessen, Tore
Kongleberget 5
1727 Sarpsborg

torej9@online.no
Tlf. 69 15 33 46 / 93 40 81 10

 

 

  

Berit Knudsen
Sundquistveien 1 A
9910 Bjørnevatn

be-knud2@online.no 
Tlf: 918 56 659

 



Korsvik, Nils-Gunnar
P.b. 122
9711 Lakselv

nilsgunk@online.no
Tlf. 78 46 17 82 / 478 88 524

 

 

Anne H Winther Koteng
Furunes
7160 Bjugn
Mob: 91306793




Lund, Berit
Fiolvegen 13
2100 Skarnes

berit.lund@norosol.no
Tlf. 950 54 055



Løken, Tone
Lindebergåsen 52 C
1068 Oslo

tone_kristine.loken@chello.no
Tlf. 450 02 132




Noem, Tone Elisabet

Leiravegen 1
7710 Sparbu

tone.noem@ntebb.no
Tlf. 74 16 36 90 / 902 99 350

 

 

Gunn Therese Olafsen
Ellen Aannerudsv 13b
9912 Hesseng

gt_olafsen@hotmail.com
Mobil: 958 45 292

 

 
Osnes, Einar
Åsbygda
7355 Eggkleiva
einar.osnes@yahoo.no

Tlf.  456 18 532


Paulsen, Ann Sissel
Åsveien 6
9020 Tromsdalen

skogviks@frisurf.no
Tlf. 926 89 163




Rasmussen, Rita
P.b. 122
9711 Lakselv

goldenz@online.no
Tlf. 78 46 17 82 / 917 63 621

 

 

Sandstrøm, Brit
Åsbygda
7355 Eggkleiva
einar.osnes@yahoo.no
tlf. 456 17 124


 

 


Jostein Siring
Birketveit 8
4870 Fevik

jostein.siring@hotmail.com
91320140



Skjelfoss, Alf Roger
Tofteberg
1640 Råde

arskjelfoss@c2i.net
Tlf. 977 03 709/69 28 36 25




Skodde, Ole Kristian
Nygårdsveien 22
3214 Sandefjord

okskodde@online.no
Tlf. 33 47 59 84 / 917 28 774

 

 


Skotner, Charlotte
Solvangveien 1b
3158 Andebu

charlotte@skotner.net
Tlf.93838802

 


Svensen, Marianne
Bersagelveien 293
4311 Hommersåk

ms@sffgroup.com
Tlf. 907 94 932



Svihus, Siri
Frogner-Tandbergveien 30
1340 Skui

siri-sv@online.no
Tlf. 918 40 013
 
 

Sørbye, Torunn
Stubberudhellinga 6
2055 Nordkisa

torunn.sorbye@orionpharma.com
Tlf. 908 91 374

 

 

Thomassen, Tone
Messenlivn. 592
2611 Lillehammer

laboreiro_lab@hotmail.com
Tlf. 61 25 17 67 / 952 55 960



Toftesund Ann-Olaug
Furevegen 6
6230 Sykkylven

aot@mimer.no
Tlf. 913 16 759 / 70 25 28 81



Tollefsen, Ragnvald
Boks 131
9355 Sjøvegan

ragnvald.tollefsen@sensewave.com
Tlf. 913 25 348



Tvedten, Margunn
Kjølstadv. 248
1914 Ytre Enebakk

margunnt@online.no
Tlf. 934 39 669



Tøfte, Åse
Finskud N.
2162 Brårud.

asetofte@gmail.com
Tlf. 908 47 846


 
 

Winther, Bodil
6391 Tresfjord

bodil.winther@xi.no
Tlf. 71 18 11 59 / 414 53 517

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalifiseringsprøver