I pdf filen finner du oversikt over godkjente kvalifiseringsprøve resultat for 2011.

Har du bestått kvalifiseringsprøven, men står ikke på listen? Ta kontakt med dommeren for kvalifiseringsprøven eller webmaster.

 

Resultatene for kvalifiseringsprøvene (2014 og 2015) ligger her. 

Resultatene for 2013 finner du her (2012,  2011)

 

Godkjente dommere til kvalifiseringsprøver

I tillegg til autoriserte jaktprøvedommere er følgene personer godkjent til å dømme kvalifiseringsprøver:

 

  

Avd. Agder:    

Gram Debuse, Helen
Bergshaven 37
4790 Lillesand
hecg@online.no
Tlf. 907 21 302

Jostein Siring
Birketveit 8
4870 Fevik
jostein.siring@hotmail.com
91320140

Hovrind, Anne
Skinnerheia 15
4634 Kristiansand
anne.hovrind@gmail.com
Tlf: 994 31 329

 

Gjøtterud, Tove Moen
Tingsakerlia 26
4790 Lillesand
tove.moen.gjotterud@c2i.net
Tlf. 37 27 32 81

 

 
     
Avd. Bergen og omegn:
   
Trond Valdersnes
Leitet 12A
5911 Alversund
valtro@tryg.no
mobil: 95 16 87 46
   
     
Avd. Gjøvik-Lillehammer:    

Thomassen, Tone
Messenlivn. 592
2611 Lillehammer
laboreiro_lab@hotmail.com
Tlf. 61 25 17 67 / 952 55 960

Hustad, Trude
Røstadvn. 27 d
2390 Moelv
trudehustad@tele2.no
Tlf. 62 36 89 01 / 413 39 193

 
     
Avd. Kongsvinger og omegn:    

Lund, Berit
Fiolvegen 13
2100 Skarnes
berit.lund@norosol.no
Tlf. 950 54 055

Vera S.Dahl Verlo
Torildsveg 28

2100 Skarnes
TLF: 414 592 92

Sørbye, Torunn
Stubberudhellinga 6
2055 Nordkisa
torunn.sorbye@orionpharma.com
Tlf. 908 91 374
     
Avd. Østfold:    

Skjelfoss, Alf Roger
Tofteberg
1640 Råde
arskjelfoss@c2i.net
Tlf. 977 03 709/69 28 36 25

Hansen, Kari Anne Lier 
Lundestadveien 106
1712 Grålum
visterwood@gmail.com
mobil: 91184775

Johannessen, Tore
Kongleberget 5
1727 Sarpsborg
torej9@online.no
Tlf. 69 15 33 46 / 93 40 81 10

 

Håkan Bergman
Granbakken 4 
1519 Moss
bergman35@hotmail.com
mobil: 48276022

   
     
Avd. Vestfold:    

Skotner, Charlotte
Solvangveien 1b
3158 Andebu
charlotte@skotner.net
Tlf.93838802

Skodde, Ole Kristian
Nygårdsveien 22
3214 Sandefjord
okskodde@online.no
Tlf. 33 47 59 84 / 917 28 774

Janicke Gurijordet
Dyrsøveien 144
3158 Andebu
janicke.gurijordet@notteroy.kommune.no
Mobil: 40 91 44 09
     
Avd. Oslo og omegn:    

Svihus, Siri
Frogner-Tandbergveien 30
1340 Skui
siri-sv@online.no
Tlf. 918 40 013

Løken, Tone
Lindebergåsen 52 C
1068 Oslo
tone_kristine.loken@chello.no
Tlf. 450 02 132

Gjemdal, Torbjørn
Golfstubben 27
0757 Oslo
torbgjem@online.no
Tlf. 474 67 078

 

Dalsager, Steen
Odvar Solbergsvei 188

0973 Oslo
TLF 97786551

 


Tøfte, Åse

Finskud N.
2162 Brårud
asetofte@gmail.com
Tlf. 908 47 846


Tone Høyland
Skibakkveien 18

2022 Gjerdrum
tlf 95702252

 

Vibeke Birkeli
Søndre Mohagen 10
2016 Frogner
vibeke@endomed.no 
mobil: 45215901


Tvedten, Margunn

Kjølstadv. 248
1914 Ytre Enebakk
margunnt@online.no
Tlf. 934 39 669


Marianne Søgaard

Bergskaugveien 6a
1911 Flateby
marianne2soegaard@hotmail.com
mobil: 48154392
     
Avd. Sunnmøre:    

Winther, Bodil
6391 Tresfjord
bodil.winther@xi.no
Tlf. 71 18 11 59 / 414 53 517

Toftesund Ann-Olaug
Furevegen 6
6230 Sykkylven
atoftes@broadpark.no
Tlf. 913 16 759 / 70 25 28 81

Vidar Asprem Frisnes
Olavetuftvegen 1
6240 Ørskog
vidarfri@online.no
mobil: 99 71 16 34


Are Baadsvik Knudsen
Einevegen 11
6260 Skodje
are.knudsen@mimer.no
mobil: 97 98 39 84

Jurjen van Weert
Leirajordet 17
6013 Ålesund
jurjen.van.weert@frigocare.no
mobil: 48 05 35 43
 
     
Avd. Ringerike og omegn:    
Karin Fagerås
Gamle Vemevei 32
3534 Sokna
karinfageraas@gmail.com
mobil:93213678
   
     
Avd. Vadsø og omegn:    

Gunn Therese Olafsen
Ellen Aannerudsv 13b
9912 Hesseng
gt_olafsen@hotmail.com
Mobil: 958 45 292

Berit Knudsen
Sundquistveien 1 A
9910 Bjørnevatn
be-knud2@online.no 
Tlf: 918 56 659

 
     
Avd. Vest-Finnmark:    

Rasmussen, Rita
P.b. 122
9711 Lakselv
goldenz@online.no
Tlf. 78 46 17 82 / 917 63 621

Korsvik, Nils-Gunnar
P.b. 122
9711 Lakselv
nilsgunk@online.no
Tlf. 78 46 17 82 / 478 88 524

 
     
Avd. Trondheim og omegn:    
Helge Growe
Astronomvn. 1
7037 Trondheim
helge.growe@gmail.com
mobil: 99323100
Osnes, Einar
Åsbygda
7355 Eggkleiva
einar.osnes@yahoo.no
Tlf.  456 18 532
Fjeldsæter, Bente
Heimdalsveien 52
7080 Heimdal
be-fjeld@hotmail.com
Tlf. 72 84 41 12 / 415 62 748

 

Irene Hegerberg
Myra 
7212 Korsvegen
jhusto@online.no
mobil. 48132154


Sandstrøm, Brit
Åsbygda
7355 Eggkleiva
einar.osnes@yahoo.no
tlf. 456 17 124
 
     
Avd. Fosen:    
Anne H Winther Koteng
Furunes
7160 Bjugn
Mob: 91306793
   
     
Avd. Nord-Trøndelag:    
Bente Brynjulfsen
Smedplassvegen 7C
7606 Levanger
Mobilnr. 414 44 644

Noem, Tone Elisabet
Leiravegen 1
7710 Sparbu
tone.noem@ntebb.no
Tlf. 74 16 36 90 / 902 99 350

 
     
Avd. Tromsø og omegn:    
Tollefsen, Ragnvald
Boks 131
9355 Sjøvegan
ragnvald.tollefsen@sensewave.com
Tlf. 913 25 348
Paulsen, Ann Sissel
Åsveien 6
9020 Tromsdalen
skogviks@frisurf.no
Tlf. 926 89 163
Haug, Knut
Tisnes 
9100 Kvaløysletta
almaskin@sensewave.com
Tlf. 958 09 181
     
Salten Brukshundklubb:    

Elden, Inger
Myrvollveien 32
8009 Bodø
inger.elden@gmail.com
Tlf. 909 37 501

Berit Hergot
Kvanta 8
8522 Beisfjord
berit.hergot@gmail.com
mobil: 91598227

 
     
Avd. Rogaland:    

Svensen, Marianne
Bersagelveien 293
4311 Hommersåk
ms@sffgroup.com
Tlf. 907 94 932