I pdf filen finner du oversikt over godkjente kvalifiseringsprøve resultat for 2011.

Har du bestått kvalifiseringsprøven, men står ikke på listen? Ta kontakt med dommeren for kvalifiseringsprøven eller webmaster.

Resultatene for 2014 

Resultatene for 2013 finner du her (2012,  2011)

 

Godkjente dommere til kvalifiseringsprøver

I tillegg til autoriserte jaktprøvedommere er følgene personer godkjent til å dømme kvalifiseringsprøver:

 

 

Irene Hegerberg
Myra 
7212 Korsvegen
E-post: jhusto@online.no
mobil. 48132154

 

bergman35@hotmail.com

Håkan Bergman
Granbakken 4 
1519 Moss
mobil: 48276022

 

 

Bente Brynjulfsen
Smedplassvegen 7C
7606 Levanger
Mobilnr. 414 44 644

 

 

Vera S.Dahl Verlo
Torildsveg 28

2100 Skarnes
TLF: 414 592 92

 

Dalsager, Steen
Odvar Solbergsvei 188
0973 Oslo
TLF 97786551



inger.elden@gmail.com
Elden, Inger
Myrvollveien 32
8009 Bodø
Tlf. 909 37 501
 
 
be-fjeld@hotmail.com

Fjeldsæter, Bente
Heimdalsveien 52
7080 Heimdal
Tlf. 72 84 41 12 / 415 62 748
 
 
torbgjem@online.no

Gjemdal, Torbjørn
Golfstubben 27
0757 Oslo
Tlf. 474 67 078


tove.moen.gjotterud@c2i.net
Gjøtterud, Tove Moen
Tingsakerlia 26
4790 Lillesand
Tlf. 37 27 32 81


hecg@online.no
Gram, Helen
Bergshaven 37
4790 Lillesand
Tlf. 907 21 302



 

visterwood@gmail.com
Hansen, Kari Anne Lier 
Lundestadveien 106
1712 Grålum
mobil: 91184775


almaskin@sensewave.com
Haug, Knut
Tisnes 
9100 Kvaløysletta
Tlf. 958 09 181



anne.hovrind@gmail.com
Hovrind, Anne
Skinnerheia 15
4634 Kristiansand
Tlf: 994 31 329


trudehustad@tele2.no
Hustad, Trude
Røstadvn. 27 d
2390 Moelv
Tlf. 62 36 89 01 / 413 39 193

 

Tone Høyland
Skibakkveien 18
2022 Gjerdrum
tlf 95702252


torej9@online.no
Johannessen, Tore
Kongleberget 5
1727 Sarpsborg
Tlf. 69 15 33 46 / 93 40 81 10

 

 

 

be-knud2@online.no  
Berit Knudsen
Sundquistveien 1 A
9910 Bjørnevatn
Tlf: 918 56 659

 


nilsgunk@online.no
Korsvik, Nils-Gunnar
P.b. 122
9711 Lakselv
Tlf. 78 46 17 82 / 478 88 524

 

 

Anne H Winther Koteng
Furunes
7160 Bjugn
Mob: 91306793







berit.lund@norosol.no
Lund, Berit
Fiolvegen 13
2100 Skarnes
Tlf. 950 54 055


tone_kristine.loken@chello.no
Løken, Tone
Lindebergåsen 52 C
1068 Oslo
Tlf. 450 02 132






tone.noem@ntebb.no
Noem, Tone Elisabet
Leiravegen 1
7710 Sparbu
Tlf. 74 16 36 90 / 902 99 350

 

 

 

gt_olafsen@hotmail.com
Gunn Therese Olafsen
Ellen Aannerudsv 13b
9912 Hesseng
Mobil: 958 45 292

 

 einar.osnes@yahoo.no
Osnes, Einar
Åsbygda
7355 Eggkleiva

Tlf.  456 18 532


skogviks@frisurf.no
Paulsen, Ann Sissel
Åsveien 6
9020 Tromsdalen
Tlf. 926 89 163



goldenz@online.no
Rasmussen, Rita
P.b. 122
9711 Lakselv
Tlf. 78 46 17 82 / 917 63 621

 

 

einar.osnes@yahoo.no

Sandstrøm, Brit

Åsbygda

7355 Eggkleiva

tlf. 456 17 124


 

 

jostein.siring@hotmail.com
Jostein Siring
Birketveit 8
4870 Fevik
91320140


arskjelfoss@c2i.net
Skjelfoss, Alf Roger
Tofteberg
1640 Råde
Tlf. 977 03 709/69 28 36 25



okskodde@online.no
Skodde, Ole Kristian
Nygårdsveien 22
3214 Sandefjord
Tlf. 33 47 59 84 / 917 28 774

 

 

charlotte@skotner.net
Skotner, Charlotte
Solvangveien 1b
3158 Andebu
Tlf.93838802

 

ms@sffgroup.com
Svensen, Marianne
Bersagelveien 293
4311 Hommersåk
Tlf. 907 94 932


siri-sv@online.no
Svihus, Siri
Frogner-Tandbergveien 30
1340 Skui
Tlf. 918 40 013
 
 
torunn.sorbye@orionpharma.com

Sørbye, Torunn
Stubberudhellinga 6
2055 Nordkisa
Tlf. 908 91 374

 

laboreiro_lab@hotmail.com

Thomassen, Tone
Messenlivn. 592
2611 Lillehammer
Tlf. 61 25 17 67 / 952 55 960


aot@mimer.no
Toftesund Ann-Olaug
Furevegen 6
6230 Sykkylven
Tlf. 913 16 759 / 70 25 28 81


ragnvald.tollefsen@sensewave.com
Tollefsen, Ragnvald
Boks 131
9355 Sjøvegan
Tlf. 913 25 348


margunnt@online.no
Tvedten, Margunn
Kjølstadv. 248
1914 Ytre Enebakk
Tlf. 934 39 669


asetofte@gmail.com
Tøfte, Åse
Finskud N.
2162 Brårud.
Tlf. 908 47 846


 
 
bodil.winther@xi.no

Winther, Bodil
6391 Tresfjord
Tlf. 71 18 11 59 / 414 53 517

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalifiseringsprøver